PMflex [ LT ] |

Sprendimai

housing

Gyvenamųjų namų statyba

„Pmflex“ pirmiausia siūlo sprendimus, skirtus gyvenamiesiems namams, biurams, viešosioms erdvėms, pvz., mokykloms, taip pat komercinėms patalpoms, pvz., mažmeninės prekybos parduotuvėms ir sandėliams. Vis svarbesne verslo dalimi taip pat tampa gyvenamųjų namų ir biurų renovacija.

E. mobilumas

E. mobiliųjų sprendimų rinka sparčiai auga.

Saulės energija

Glaudžiai bendradarbiaudami su saulės energetikos pramone, sukūrėme tokius sprendimus kaip iš anksto sumontuoti saulės kolektorių kanalai. Jei kuo nors tikime, to ir siekiame, nes mums patinka iššūkiai. Norime pasiekti daugiau ir daryti teigiamą įtaką visuomenei.

Pramoniniai pastatai

Padedame optimizuoti pramoninių pastatų konstrukcijas. Mūsų platus gaminių asortimentas sukurtas taip, kad atitiktų standartų, kokybės ir naudojimo reikalavimus. Mes skatiname sprendimus, kurie didina klientų pasitenkinimą ir mažina poveikį aplinkai.

Komerciniai pastatai

Mūsų gaminiai be halogenų yra labai rekomenduojami intensyvaus pėsčiųjų eismo pastatuose, tokiuose kaip prekybos centrai, oro uostai, stotys, mokyklos, viešbučiai, ligoninės ir pan., taip pat muziejai, kuriuose yra vertingų objektų, IT centrai ir pan. Mūsų sukaupta patirtis leidžia padėti savo klientams valdyti projektus nuo idėjos iki galutinio įgyvendinimo.

Lauko elektros darbai

Siūlome aukštos kokybės gaminių, tinkamų montuoti lauke, asortimentą. Nesvarbu, ar tai būtų mokyklos, prekybos centro ar gyvenamojo namo projektas, „Pmflex“ padės sukurti tinkamas sąlygas tvariam projektui. Mūsų žinios padės pasirinkti geriausius sprendimus kiekvienu atveju.