PMflex [ LT ] |

FAQ

 • Taip, visi kabeliai, kuriems taikoma CPR, atitinka standartus.
 • Taip, atitinkamų produktų puslapiuose nurodoma, kokį įvertinimą produktas gavo iš „Sunda Hus“ ir „Byggvarubedömningen“.
 • Taip, visi mūsų kabelių kanalai ir produktai su iš anksto instaliuotomis elektros grandinėmis yra išvardyti „Swan“ statybos produktų portale. Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Baltijos šalyse jie yra įtraukti į „Nordic Ecolabel“ produktų sąrašą. Daugelis produktų taip pat atitinka „Swan's points“ reikalavimus, taikomus elektros instaliacijos kabelių kanalams.
 • Taip, tiek mūsų lankstūs, tiek standūs kabelių kanalai yra be chloro.
 • Visi kabelių kanalai, išskyrus standų be halogenų kabelių kanalą 320N, yra patvirtinti liejimui.
 • Mūsų standūs ir lankstūs UV spinduliams atsparūs kabelių kanalai bei UV spinduliams atsparios jungtys yra patvirtinti montuoti lauke. Deja, šiuo metu mūsų kabelių kanalai nėra patvirtinti montuoti po žeme.
 • Visi kabelių kanalai, išskyrus juodą UV spinduliams atsparų lankstų kabelių kanalą, iš anksto nutiestų produktų asortimento ir „xWire“ produktų asortimento produktus, yra su metrinės skalės žymomis, todėl lengva apskaičiuoti jų kiekį.
 • Mes naudojame „Drumster“, kuri labai supaprastina tuščių būgnų paėmimo rezervavimo ir grąžinimo procesus. Paprasta rezervuoti naudojant „Drumster“ programėlę.
 • Gaisro plitimo klasifikavimo sistema, CPR (Statybos produktų reglamentas), yra Europos Sąjungos statybos produktų reglamento dalis. Siekiama, kad visoje ES būtų statomi saugesni pastatai, taikomi bendri bandymų metodai ir bendras standartas. Naujos ES nuostatos įsigaliojo 2016 m. liepos 1 d. Po šios datos kabelių gamintojai turėjo per vienus metus prisitaikyti prie naujų taisyklių. Taireiškia, kad visi ugniai atsparūs elektros, signalų ir ryšių kabeliai nuo 2017 m. liepos 1 d. turi būti paženklinti CE ženklu ir išbandyti tam, kad atitiktų  naujas priešgaisrines taisykles. Dengti kabeliai – tai ugniai atsparūs kabeliai, bet ne nedegūs kabeliai.
 • Standų 320N kabelių kanalą be halogenų galite lengvai sulenkti naudodami standartinę lenkimo spyruoklę. Norint pasiekti 90 laipsnių kampą, kabelių kanalas turi būti sulenktas tol, kol bus perlenktas. Perlenkimas reikalingas tam, kad būtų išvengta kabelių kanalo grįžimo į pradinę padėtį. Taip užtikrinamas tvarkingas kabelių kanalo, papildančio jūsų instaliaciją, sulenkimas. Mūsų standus 750N kabelių kanalas yra sulenkiamas tokiu pačiu būdu, naudojant PM FLEX lenkimo spyruoklę.
 • Priedams skirti spaustukai buvo specialiai sukurti tokiems priedams kaip T formos detalės, alkūnės bei galiniai gaubtai ir pan. Jie šiek tiek aukštesni, kad geriau priglustų.
 • Protingas pakavimo sprendimas, dėl kurio montavimas tampa daug veiksmingesnis, nes lankstus kabelių kanalas klojamas viena kryptimi, o tai reiškia, kad išvyniojant kabelių kanalas nepersilenkia. Puikiai tinka, kai instaliacijas atlieka vienas asmuo. Tai gali būti ir dėžė, ir žiedas. Dėžė pagaminta iš tvirtos medžiagos, PE apdorotos kietos plokštės, kuri atspari drėgmei ir nusidėvėjimui. Dėžė puikiai tinka statyboms, nes ją lengva sandėliuoti ir krauti. Žiedas tiekiamas plastikinėje pakuotėje, apsaugančioje nuo drėgmės, lietaus ir purvo. Jį lengva apdoroti ir nešti.